Start Przewody w oplocie HEL

Przewody w oplocie HEL


Przewody hamulcowe w stalowym oplocie HEL z nierdzewnymi końcówkami

 
W przeciwieństwie do gumowych przewodów hamulcowych, stosowanych w większości samochodów, przewody hamulcowe HEL nie są dziełem kompromisu pomiędzy ceną a jakością. Od teflonowego rdzenia przewodu poprzez stalowy oplot i osłaniającą go koszulkę po zaciśnięte na przewodzie końcówki ze stali nierdzewnej - wszystko wykonane jest precyzyjnie i z najlepszej jakości materiałów. Nie znajdziesz tu końcówek z miękkiej stali, które z czasem mogą rdzewieć ani z aluminium wrażliwego na zjawisko korozji elektrolitycznej. Tylko najlepsze materiały mogą zapewnić wytrzymałość i wydajność, jakiej oczekujesz od każdego elementu układu hamulcowego Twojego auta. Dzięki temu każdy nasz przewód hamulcowy obejmuje wieczysta gwarancja.

Jest dla nas oczywiste, że estetyka jest równie ważna, co wydajność i trwałość. Dlatego też każdy nasz klient ma możliwość wyboru koloru przewodu bez żadnych dopłat. Więcej na temat dostępnych opcji kolorystycznych znajdziesz poniżej.

Sami używamy produktów firmy HEL i szczerze je Wam polecamy ! Uważamy, że wymiana przewodów hamulcowych na przewody w stalowym oplocie jest konieczna dla osób, które chcą czerpać jak najwięcej przyjemności z jazdy swoim autem, a zarazem serio traktują sprawy związane z bezpieczeństwem. Hamulce są najważniejszym elementem zapewniającym bezpieczeństwo czynne i dlatego ich działanie powinno być w każdych warunkach przewidywalne i niezawodne.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • przewody w stalowym oplocie wraz z końcówkami ze stali nierdzewnej

  • komplet śrub do montażu
  • komplet podkładek oraz uchwyty montażowe (jeśli zestaw tego wymaga)
  • instrukcję montażu oraz kartę gwarancyjną

 

Zalety przewodów w stalowym oplocie:

  • Przewody nie zwiększają swojego obwodu w trakcie hamowania co oznacza, że cała energia z pedału hamulca przekazywana jest na klocki hamulcowe.

  • Hamowanie jest bardziej precyzyjne
  • Dożywotnia gwarancja

 

Dostępne kolory:Przewody hamulcowe HEL są przygotowywane na zamówienie dlatego nie podlegają zwrotowi ani rezygnacji z zamówienia.
Zamówienia przyjmowane są tylko po wcześniejszym opłaceniu, nie ma możliwości zamówienia przewodów za pobraniem.


Cena przewodów w większości przypadków uzależniona jest tylko od ilości przewodów:

- 1 przewód - 159 zł brutto
- 2 przewody - 279 zł brutto
- 3 przewody - 389 zł brutto
- 4 przewody - 489 zł brutto
- 5 przewodów - 599 zł brutto
- 6 przewodów - 669 zł bruttoPrzykładowe zdjęcia